تعمیر موتورسیکلت

با دکترموتوری تو راه نمون!!!

پلتفرم دکترموتوری در سراسر نقاط تهران به صورت سیار برای خدمات به شما موتورسواران عزیز اعلام آمادگی می کند. مکانیک های سیار ما به همراه خود لوازم یدکی های لازم را دارند که کاملا استاندارد و مرغوب می باشند. هدف ما این است تا موتورسیکلت شما در اسرع وقت تعمیر شود و نیازی به حما آن تا تعمیرگاه نباشد. شرکت های باری که در یک تایم مشخص باید بسته های مردم را تحویل دهند، می توانند از دکترموتوری استفاده کنند تا در صورت خرابی با بیشترین سرعت و عکس العمل به کمک آن ها بیایند. هم چنین می توانند برای سرویس موتور خود به ما مراجعه کنند تا از خرابی های احتمالی و در راه ماندن موتورسیکلت خود جلوگیری کنند.

تعمیر موتورسیکلت در محل

تعمیرات سیار موتورسیکلت

دکترموتوری، یک وب سایت برای فروش آنلاین لوازم یدکی موتورسیکلت و تعمیر موتورسیکلت به صورت سیار و در محل می باشد. شما میتوانید در وب سایت ما لوازم یدکی موتورسیکلت خود را خریداری کنید و در صورت خرابی در خیابان با دکترموتوری تماس بگیرید تا در اسرع وقت موتورسیکلت شما را تعمیر کند.

اورژانس موتورسیکلت

اورژانس موتوری جهت رفاه حال موتورسواران خدماتی ارائه می دهد. شما موتورسواران عزیز می توانید فرم زیر را پر کنید تا مکانیک های سیار دکترموتوری در کمترین زمان ممکن در محل، موتور شما را تعمیر کنند.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خدمات و تعمیرات دکترموتوری

1.تعویض لنت، زنجیر، شمع، تایر    5.تعویض روغن و فیلتر روغن

2.خدمات انجین                         6.فروش لوازم یدکی آنلاین

3.خدمات گیربکس                     7.پنچری

4.سرویس اولیه