مرتب سازی بر اساس
نمایش
5%
قفل دیسک کتابی ضد برش H.K.F
قفل دیسک دزدگیر دار موتورسیکلت مدل ETX

قفل دیسک دزدگیر دار موتورسیکلت مدل ETX

1 Ratings
۶۹۰,۰۰۰ تومان۷۵۰,۰۰۰ تومان
4%
قفل دیسک ضدبرش برند کهن کلید دو شیار مخصوص آیروکس

قفل دیسک ضدبرش برند کهن کلید دو شیار مخصوص آیروکس

2 Ratings
۷۲۰,۰۰۰ تومان
قفل دیسکی موتورسیکلت ردلاین کوچک

قفل دیسکی موتورسیکلت ردلاین کوچک

1 Ratings
۴۰۰,۰۰۰ تومان۴۶۰,۰۰۰ تومان

قیمت خرید قفل موتور سیکلت

متاسفانه در این زمانه هر لحظه ممکنه که موتور سیکلت شما توسط یک دزد حرفه ای دزدیه بشه، اگر حواستون به موتورتون نباشه و اونو خوب قفل نکرده باشید، میشه یه لقمه راحت و چرب و نرم برای دزد های موتور سیکلت، ولی چه کاری میشه کرد که جلو این دزد های تا دندون مسلح موتور سیکلت رو گرفت؟

قفل موتور سیکلت بهترین راه هستش که دزد موتور رو از دزدین موتور منصرف کنه. قفل موتور سیکلت در شکل ها و اندازه های مختلفی وجود داره، اما همه آنها یک کار میکنن اون اینه که دزدی موتورسیکلت شما رو برای دزد دشوارتر کند. در اینجا بعضی از ایمن ترین و محبوب ترین انواع قفل موتور سیکلت برای شما معرفی کردیم.

قفل دیسک موتور سیکلت

قفل کوچیک جمع و جوری و هستش که به دیسک ترمز موتورسیکلت بسته می شه. وقتی که چرخ حرکت میکنه، قفل دیسک به کمک فنر جلو موتور برخورد میکنه و از حرکت بیشتر چرخ جلوگیری میکند، در واقع چرخ جلو موتور شما رو قفل میکنه ، شما خیلی سریع زیر 30 ثانیه میتونید موتور خودتون رو قفل کنید و به کارتون برسید. نکته مهم دیگه که ما همیشه به خریداران میگیم اینه که قفل دیسک بهترین عملکردش وقتیه که اون در کنار یه قفل کابلی یا قفل زنجیری استفاده بشه، دلیلش هم اینه که قفل زنجیری موتور سیکلت رو میشه به جایی بست و دزد دیگه نمیتونه موتور رو سوار وانت کنه و ببره.

قفل کابلی موتور سیکلت

ویژگی و دلیل محبوبیت قفل کابلی موتور سیکلت سر و صدا نداشتن و راحتی در استفاده از اونه ، شما خیلی راحت میتونید به موتور سیکلت خودتون قفل بزنید، خود موتور رو قفل کنید یا چرخ عقب اون رو به میله یا ستونی چیزی ببندید، و خیلی راحت اون رو باز کنید و در باکس موتور یا روی گارد اون ببندید.

قفل زنجیر چرخ موتور سیکلت

در واقع یه زنجیر و یک قفله که بهم بسته میشن، حالا این زنجیر میتونه با ضخامت های مختلف باشه و قفلش هم میتونه کتابی یاشه قفل معمولی باشه یا حتی قفل و زنجیر بهم وصل باشن. زنجیر به دور چیزی مثل میله یا ستون بسته می شود و بعد اون رو دور چرخ موتور سیکلت میبندیم. دلیل محبوبیت قفل زنجیر موتور سیکلت این است که امکان اینکه موتور شما رو بشود بار وانت کرد از بین میبره و از طرفی کاملا برای جناب دزد قابل مشاهدست که باعث میشه دزد کلا از فکر دزدیدن موتور شما منصرف بشه. خرید قفل زنجیر ضد برش موتور سیکلت ردلاین طبق تجربه ما یک از بهترین ابزار های محافظت از موتور سیکلت شماست که سرمایه شما رو از دست دزد ها محافظت میکند.

Shopping Cart
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.