ناوبری سایت

خرید بر اساس دسته بندی

خرید براساس دسته بندی

کمک فنر و جلوبندی موتور سیکلت

جلوبندی و کمک فنر

کاسه نمد، کاسه ساچمه، کمک فنر و ...

لوازم مصرفی پالس

لوازم مصرفی

صفحه کلاج، لنت، روغن و ...

لوازم برقی موتور سیکلت

لوازم برقی

ترانزیستور، سیم کشی و ...

لوازم انجین

لوازم یدکی موتوری

کاربراتور، سیلندر - پیستون و ...

بدنه موتورسیکلت

بدنه موتورسیکلت

فلاپ ها، کیلومتر و قطعات ظاهری

مرتب سازی بر اساس
نمایش

پالس باجاج

موتور سیکلت پولسار ( به انگلیسی: Bajaj Pulsar ) که هم‌اکنون تحت نام پالس در ایران شناخته می‌شود محصول کشور هند است.

پالس یکی از محصولات کمپانی باجاج هندوستان است. شرکت «باجاج» (Bajaj) از تولیدکنندگان بزرگ موتورسیکلت در جهان است که در دهه‌ی 1930 در شهر راجستان هند توسط «جمالال باجاج» شروع به فعالیت کرد. این شرکت به ساخت موتورسیکلت‌های با کیفیت شهری با حجم موتور متوسط معروف که از سال ۹۲ به بازار موتورسیکلت ‌های ایران پیوست. شرکت باجاج سومین شرکت بزرگ موتورسیکلت سازی جهان و دومین تولیدکننده‌ی بزرگ در کشور هند است.

می‌توان گفت مهم‌ترین دلیل محبوبیت پالس در ایران طراحی زیبای آن با فلاپ‌های بزرگ و بدنه کشیده می باشد. بعد از طراحی، نقطه قوت دیگر پالس سواری نرم و راحت آن است. این سواری نرم به علت استفاده از کمک‌فنرهای با کیفیت در جلو و همچنین دو کمک‌فنر در عقب آن می باشد.
در حال حاضر و با در نظر گرفتن کلاس بدنه، قدرت و همچنین بازه قیمتی، از منظر فنی پالس باجاج در مجموع موتورسیکلت قابل قبولی برای استفاده شهری است.

لوازم یدکی پالس 180(UG4 و UG3)، 200 ،220، ان اس (ns) و انواع قطعات یدکی پالس باجاج

لوازم پالس به علت نداشتن قیمت دقیقی در بازار ایران با قیمت های متفاوتی میتوان در فروشگاه های مختلف یافت. در این راستا فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی دکترموتوری لوازم یدکی انواع پالس موجود در فروشگاه را به منصفانه ترین قیمت و مناسب ترین کیفیت به دست مشتریان خود میرساند.