تعمیر موتور سیکلت در محل

موتورسازی سیار

با کیفیت ترین خدمات در ایران

تعمیرات تخصصی همه مدل موتور سیکلت سبک و سنگین درب منزل در حضور خود شما با بهترین کیفیت و قیمت
آچاکشی، سیم کشی، شاسی کشی…

موتورسازی سیار دکترموتوری

در سال های اخیر با توجه به زیاد شدن و پیشرفته شدن موتور سیکلت ها و همچنین مشغله کاری مردم کم کم برای مردمی که موتورسوار هستند نیاز به یک شبکه تعمیرگاه موتور سیکلت در محل برای این قشر احساس شد.

حالا دکترموتوری یک تیم از بهترین موتورساز سیار ها را دور هم جمع کرده تا خدمات مورد نیاز شما را در هر زمانی و هر ساعتی پاسخگو باشند.

تعمیر موتور سیار کار بسیار سخت  دشواری است و نیاز به تجهیزات ویژه دارد که از عهده هر تعمیرکار سیار موتور سیکلت معمولیی خارج است.

ولی هم اکنون شما خیلی راحت میتوانید در دکترموتوری ثبت نام کنید و درخواست تعمیرموتور سیکلت در محل بدهید، تا تعمیرکاران سیار موتور سیکلت ما برای خدمت رسانی به شما در کمترین زمان ممکن آماده شوند.

تعمیر موتور سیکلت در محل یکی از نوین ترین خدمات شهر هوشمند است که توسط دکترموتوری ارائه میشود.

لوازم ویژه ای که سفیران دکترموتوری همراه خود دارند، شامل:

 • انواع آچار بکس
 • انواع آچار های رینگی
 • دستگاه دیاگ مختص موتور سیکلت
 • سیستم ویژه تست سنسور
 • دستگاه تست پمپ انژکتوری
 • لوازم پنچرگیری
 • تلمبه
 • صدایاب
 • ابر های صداگیری
 • فوم های مخصوص ترمیم کننده رنگ
 • ابزار تعویض روغن و فیلتر روغن مناسب برای موتور سیکلت های سنگین.
 • و … .

پس خودتو ناراحت نکن، چون دیگه قرار نیست یک روز کاملت رو صرف گشتن برای پیدا کردن تعمیرکار مناسب موتور خودت بکنی.

دکترموتوری میاد و موتورت رو در محل بدون هزینه اضافی و با صرف کمترین زمان و بهترین کیفیت ممکن تعمیر میکنه.

موتورساز های سیار ما آموزش های لازم برای کار کردن با انواع موتور سیکلت ها دیدن و موتور سیکلتی نیست که نتونن از پسش بر بیان.

کار ما انجام تعمیراتیه که غیر ممکنه.

 

مشکلات معمولی موتورسیکلت شامل:

مشکلات معمول
جمع آوری کثیفی و آوار: کثیفی و آوار می تواند در فضای داخلی موتورسیکلت جمع شود و باعث عملکرد نامناسب دستگاه شود. تجمع خاک و آوار یکی از رایج ترین مشکلات موتور سیکلت است اما با بررسی دفترچه راهنمای تعمیر و نگهداری موتور سیکلت و دنبال کردن دستورالعمل های آن در مورد تمیز کردن و تعداد دفعات تمیز کردن ، می توان از آن جلوگیری کرد. حتی اگر هر روز با موتور خود سوار نشوید ، آلودگی و بقایای آن می تواند در فضای داخلی دوچرخه از نشستن در محیط های پر از گرد و غبار یا آوار ، مانند زیر درخت یا نزدیک جاده ها جمع شود. شمع های کثیف اغلب دلیل کم کار بودن موتور هستند و حتی می توانند از روشن شدن موتور جلوگیری کنند.

سایش لاستیک: فشار نامناسب لاستیک می تواند به راحتی باعث ساییدگی زودرس لاستیک شود ، دقیقاً مانند اتومبیل ها. به طور کلی ، لاستیک های اتومبیل و موتور سیکلت باید در محدوده 28 تا 40 psi باد شوند ، اما مهم است که برای فشار مناسب تایر با راهنمای مالک خود مشورت کنید و فشار لاستیک خود را قبل از سوار شدن بررسی کنید. همچنین ، محدوده فشار مناسب تایر اغلب بر روی برچسب روی تایر گنجانده شده است. اگر فشار مناسب روی خود تایر ذکر نشده است ، مدل تایر را پیدا کنید و با جستجوی Google ، فشار مطلوب آن را پیدا کنید. لاستیک عقب موتورسیکلت احتمالاً هر 3000 مایل باید تعویض شود.

زنجیرهای با روانکاری ضعیف: زنجیرهای با روانکاری  ضعیف می توانند منجر به خرابی فاجعه بار از جمله زنجیرهای چسبیده یا اتصال و قفل شدن زنجیره محرک شوند. چنین خرابی هایی می تواند منجر به آسیب دیدگی موتور شود و یا باعث شود راننده تصادف بزرگی کند. موتورسواران باید زنجیرهای خود را بعد از هر 300 مایل یا در صورت مهر و موم نشده بودن هر 100 مایل یک بار چرب کنند. این ممکن است عملکرد موتور سیکلت شما را افزایش دهد تا پس از هر بار رانندگی زنجیر روغن کاری کنید ، اما این روش لازم نیست.  بسته به دوچرخه و نحوه دوچرخه سواری شما به طور کلی در هر 5000 تا 20000 مایل به سرویس نیاز دارند. اگر موتورسیکلت شما در عناصری که قطعات می توانند زنگ بزنند کنار گذاشته شود ، به احتمال زیاد مجبور خواهید بود زنجیرها را بیشتر اوقات سرویس کنید.

به هر حال در همه حالت ها دکترموتوری در خدمت شماست و شما میتوانید خیلی راحت از خدمات تعمیر موتور سیکلت در محل دکترموتوری استفاده کنید.

تعمیر موتورسیکلت در تهران را میتوانید همین الان تست و اسفاده کنید.