پنچرگیری موتور سیکلت سیار

فرم زیر را پر کنید تا برای شما سریعا یم تعمیرکار اعزام شود

پنچرگیری موتور سیکلت در محل

در مقایسه با لاستیک اتومبیل ، لاستیک موتور سیکلت گران است. شکل لاستیک دوچرخه در مقایسه با لاستیک اتومبیل متفاوت است ، لاستیک ماشین صاف است و موتورسیکلت دارای نیمرخ گرد است. به همین دلیل پنچر شدن لاستیک موتور سیکلت می تواند بسیار ناامید کننده باشد. اکثر موتورسیکلت ها از لاستیک های بدون لوله استفاده می کنند ، به این معنی که تایر با لبه مهر و موم می کند. این بدان معنی است که اگر روی لاستیک بدون لوله سوراخ شوید ، به طور معمول می توان آن را با دوشاخه برطرف کرد. برخی از شرایط ، مانند محل پنچری در داخل لاشه و قطر سوراخ شدن ، وجود دارد.

پنچری موتور سیکلت فوری یا آهسته؟

همچنین دو نوع پنچری وجود دارد ، فوری یا آهسته. یک سوراخ فوری به طور معمول هنگامی اتفاق می افتد که جسمی از بین برود و سپس صحنه را ترک کند تا هوا از سوراخ خارج شود. به طور معمول لاستیک به سرعت و گاهی بدون اخطار از بین می رود. این حالت معمولاً شما را در کنار جاده گیر کرده یا در خانه با پارچه ای خوش خلق می کند.

از طرف دیگر ، سوراخ شدن های آهسته معمولاً جایی است که جسم در داخل لاشه لاستیک باقی مانده و می تواند سوراخ را نیمه بسته کند. این باعث می شود هوای کمتری از آن خارج شود و گاهی اوقات هوا فقط در هر بار چرخش زیر وزن خودرو خارج می شود. این بدان معنی است که کاهش سطح لاستیک به میزان قابل توجهی I ، و به آرامی طی چند روز ، ممکن است بسیار بیشتر طول بکشد.

به طور معمول ، کشف ماده جرم آسان خواهد بود ، اما در غیر این صورت ، مقداری مایع لباسشویی را در یک بطری اسپری مخلوط کرده و روی آن اسپری کنید. هرگونه هوا از لاستیک نشت می کند ، شما را به منطقه هدایت می کند. این امر در صورت نشت هوا از لبه در اثر خوردگی نیز مفید است.