موتورت رو از دم قسط بخر

دکتر موتوری با همکاری بانک آینده، خرید موتور سیکلت با اقساط بلند مدت را فراهم کرده است. همین امروز موتوری که دوست داری رو تا سقف 100 میلیون تومن بخر و با اقساط 36 ماهه هزینش رو پرداخت کن.
برای خرید موتور سیکلت به صورت قسطی، کافیه وارد فروشگاه دکتر موتوری بشی از قسمت خرید موتور سیکلت مدل موتوری که میخوایی رو انتخاب کنی و در نهایت فرم خرید قسطی موتور رو پر کنی.

ثبت سفارش خرید قسطی موتور سیکلت

طرح فروش قسطی موتور سیکلت دکترموتوری

شرایط خرید اقساطی از طریق طرح طراوت بانک‌ آینده

فروش اقساطی که اعتبار دهی آن توسط بانک‌ آینده ( با کارمزد 23 درصد) انجام می‌گیرد؛ برای خرید موتور سیکلت‌ های موجود در سایت دکترموتوری.

در این حالت کارشناسان دکترموتوری پس از اینکه مشتری موتور مورد نیاز خود را انتخاب و فرم ثبت سفارش را تکمیل کرد، در اولین فرصت با مشتریان تماس گرفته و آنها را در خصوص مراحل ثبت نام و تکمیل مراحل آنلاین راهنمایی می‌کنند. سپس مشتریان باید به یکی از شعب بانک آینده برای تکمیل فرایند احراز هویت و ثبت مدارک مراجعه کنند

مشتریان میتوانند برای خرید موتور سیکلت از فروشگاه دکترموتوری تا سقف 100 میلیون تومان از بانک آینده کارت اعتباری دریافت کند. شرایط دریافت کارت اعتباری بر اساس دستورالعمل‌های بانک آینده است.

کارمزد این طرح 23 درصد 

مدت اقساط طرح تا 36 ماه ( اقساط 12 ماهه، 24 ماهه و 36 ماهه )

میزان اعتبار این طرح تا 100 میلیون تومان ( مشتریان میتوانند براساس نیاز مالی خود مقدار اعتبار را تعیین کنند. )

اگر قیمت موتور سیکلت انتخاب شده توسط مشتری کمتر از 100 میلیون تومان باشد؛ خرید موتور از دم قسط محاسبه خواهد شد. مبلغ کارت اعتباری بر اساس قیمت تمام شده موتور سیکلت صادر می‌شود و تنها در درگاه‌های مخصوص بانک آینده قابل پرداخت است.

اگر قیمت موتور انتخابی، بیشتر از 100 میلیون تومان باشد؛ مابقی قیمت موتور سیکلت به صورت پیش پرداخت و نقدی دریافت می‌شود.

تامین کننده
سود
تعداد اقساط
میزان اعتیار
بانک آینده
%23
تا 36 ماه
تا 100 میلیون تومان
Shopping Cart
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.