ناوبری سایت

روشهای پرداخت در فروشگاه اینترنتـی دکتر موتوری

برای پرداخت هزینه سفارش خود، می توانید از روش های مختلفی در سایت دکتر موتوری استفاده کنید. در این صفحه، ما یک راهنمای جامع در مورد انواع روش پرداخت در دکتر موتوری، جمع آوری کرده ایم. بهتر است قبل از خرید، این نوشته را با دقت تا انتها بخواند. به طور کلی، در سایت دکتر موتوری، سه روش پرداخت وجود دارد:


درگاه اینترنتی

اولین، و سریع ترین روش برای پرداخت هزینه سفارش، استفاده از درگاه بانکی است. هنگام تکمیل سفارش خود،به صفحه درگاه پرداخت اینترنتی منتقل می شوید. زمان پرداخت اینترنتی، حتما فیلتر شکن خود را خاموش کنید. در دکتر موتوری، می توانید از طریق درگاه اینترنتی پی پینگ، یا بانک پاسارگاد، پرداخت خود را انجام دهید. لازم به ذکر است، سفارش هایی که از طریق، درگاه اینترنتی، پرداخت شده اند، زودتر در فرآیند ارسال قرار می‌گیزند.

شما برای پرداخت از طریق درگاه بانکی به موارد ذیل نیاز دارید

1-شماره کارت 16 رقمی: (شماره 16 رقمی روی کارت عابر بانک)

2-رمز دوم: (برای فعال سازی رمز دوم اینترنتی، نیاز است با مراجعه به یکی از خودپردازهای بانک صادر کننده کارت خود، اقدام به دریافت رمز دوم کارت خود نمایید)

3-شناسه CCV2: (عددی 3 یا 4 رقمی است که برای امنیت بیشتر در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد)

4-تاریخ انقضای معتبر روی کارت: (اگر تاریخ روی کارت عابر شما حک نشده است شما می توانید با قرار دادن عدد 12 به جای ماه و عدد 99 به جای سال استفاده کنید) 


کارت به کارت

شما به دو طریق میتوانید (اقدام به واریز مبلغ سفارش از طریق کارت به کارت یا انتقال پول) داشته باشید:

1-ثبت مراحل خرید در وبسایت و ثبت کد رهگیری کارت به کارت در آخرین مرحله ثبت سفارش

1-پس از پرداخت شماره تراکنش و نزد خود نگه دارید و اسکرین شات پرداخت را برای شماره واتساپ ما ارسال کنید.(09335259020)

بانک رسالت بنام علیرضا حسن زاده شعرباف

شماره کارت : 3259 - 1174 - 7211 - 5041

شماره شبا : IR300700001000117936198001


پرداخت در محل

آخرین روش پرداخت در دکتر موتوری، انتخاب پرداخت در محل است. برای استفاده از این روش، دو راه دارید. هنگام ثبت سفارش، ابتدا برای روش ارسال، شرکت پستی چاپار را انتخاب کنید. زمانی که بسته به دست شما رسید، هزینه سفارش خود را فقط با استفاده از کارت بانکی، می توانید درب منزل پرداخت کنید. اگر ساکن تهران هستید، می توانید برای سریع تر شدن زمان ارسال، از پیک یا تحویل حضوری، استفاده کنید. زمانی که بسته را تحویل گرفتید با کارت به کارت کردن هزینه، برای حساب بالا، بسته خود را تحویل می‌گیرید. این روش فقط برای مناطق 22 گانه تهران فعال است.

سبد خرید
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.