دسته‌بندی نشده

همه چیز درباره تعمیرات موتور سیکلت

تعمیر سیار موتور سیکلت و موتور سازی سیار

 

اگر شما هم موتور سوار هستید و زیاد با موتور سیکلت تردد میکنید حتما برای شما هم اتفاق افتاده که وسیله نقلیه مورد استفاده شما دچار مشکلی شود و حرکت نکند. یا سر و صداهای عجیب ایجاد کند و خراب شود.

در این صورت بسته به اینکه شما در کجا قرار دارید و اولین تعمیرگاه چقدر از شما فاصله دارد و یا خودتان توانایی تعمیر موتور سیکلت را داشته باشید یا نه باید تصمیم بگیرید که چه کاری انجام بدهید. به چه روشی موتور سیکلت خودتان را تعمیر و بازسازی کنید یا چه طور وسیله را تا تعمیرگاه برسانید.

به احتمال زیاد شما امکان این که بتوانید موتور سیکلت را مثل یک موتور ساز حرفه‌ای و به درستی و به صورت تخصصی تعمیر کنید یا اینکه به تنهایی تا تعمیرگاه و موتور سازی ببرید را نخواهید داشت.

جدای از همه‌ی این ها تعمیر موتور سیکلت علاوه بر تخصص ابزار مخصوص به خودش را لازم دارد, حتی ممکن است قطعه‌ای از وسیله‌ی نقلیه‌ی شما نیاز به تعویض داشته باشد.

در اینگونه موارد وقتی آدم به اصطلاح دست تنها میشود احساس خوبی نخواهد داشت.

اما دکتر موتوری تمام تلاش خود را کرده تا این احساس ناخوشایند را از شما بگیرد و همراه همیشگی شما در مواقع سخت باشد.

حالا تصور کنید شما در حال حرکت هستید و خدایی نکرده متاسفانه موتورسیکلت شما دچار مشکل شده و در کنار خیابان شما را نگه میدارد و موتور سازی در اطراف شما وجود ندارد.

قبلا شما درمانده و ناامید میشدید و کلافه که چه کاری از دستتان بر می‌آید؟

آرزو میکردید که کاش موتور سازی سیاری وجود داشت تا تعمیرات سیار موتور را ارائه  دهد و شما را از این وضعیت نجات دهد؟

دکتر موتوری آرزوی شما را برآورده کرده و الان فقط کافیست تا به دکتر موتوری اطلاع دهید.

دکتر موتوری برای خدمت رسانی به شما در راستای تعمیر موتور سیکلت سیار و موتور سازی سیار همیشه و همه جا آماده است, دکتر موتوری ابتدا به صورت تلفنی با شما صحبت میکند و سعی میکند ایراد موتور سیکلت شما را پیدا کند و اگر نیاز به تعویض قطعه‌ای بود متوجه شود, سپس به سرعت خودش را به شما میرساند و موتور شما را در محل تعمیر و بازسازی میکند.

متخصصین دکتر موتوری همیشه همراه خود ابزار کامل و تخصصی تعمیر موتور سیکلت سیار را دارند و همینطور اگر نیاز به تعویض قطعه بود همراه با قطعه نو و با کیفیت نزد شما می‌آیند, تا هم شما را از حس درماندگی و دست تنها ماندن نجات دهند و هم اینکه هرچه سریع تر موتور سیکلت شما را تعمیر کنند تا شما بتوانید به مسیرتان ادامه دهید و نگران نباشید.

علاوه بر همه‌ی این ها رفتن به تعمیرگاه ها و موتور سازی ها همیشه علاوه بر سختی حمل و نقلی که دارد, هزینه‌ی بالایی هم دارد؛ قیمت بالای قطعات و هزینه‌ی زیاد تعمیرات حسابی جیب شما را به خطر می‌اندازد.

ما سعی کردیم تا دکتر موتوری دوست و همراه و همسفر شما باشد, پس همانطور که متوجه شدید ما تمام خدمات را با نازل‌ترین قیمت عرضه میکنیم تا به شما علاوه نگرانی خرابی موتور نگرانی دیگری اضافه نشود.

با دکتر موتوری تو راه نمون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *